Termální koupaliště Veľký Meder - THERMAL CORVINUS


Termální koupaliště Veľký Meder - Tobogánový svět • Tobogánový svět otevřelo koupaliště u příležitosti 40. výročí založení.Tobogánový svět nabízí řadu adrenalinových atrakcí, některé z nich jsou na Slovensku novinkou. Můžete si vyzkoušet točivý, super rychlý či hbitý tobogan. Na klouzání můžete požít gumová kola.
  Vodní radovánky pro všechny. Pro dospělé v termálních lázních a saunách, pro děti zase v tobogánovém parku! V tobogánovom světě najde si každé své. Pro ty nejstatečnější je tu tobogán s názvem "Vahadlo" a pro těch menších adrenalinových fanouškům je tady rodinný "Multislide" tobogán.Tobogánový svět nabízí řadu adrenalinových atrakcí, některé z nich jsou na Slovensku novinkou. A to ne jen tak jakože. Vše snímají kamery, zaznamenávají rychlost a na tabuli si může každý závodník podívat umístění.

Tunnel - Funnel

 • Středně těžký
  Výše šmýkajúcej se osoby - min. 110cm
  Startovací výška - 11,08 m
  Délka - 100,17 m

Multislide - 4 dráhy

 • Středně těžký
  Výše šmýkajúcej se osoby - min. 110cm
  Startovací výška - 8,18 m
  Délka - 61 m

Vahadlo

 • Těžký
  Výše šmýkajúcej se osoby - min. 120cm
  Startovací výška - 11,08 m
  Délka - 74,9 m

Ceník

10 uklouznutí2,50€
20 uklouznutí 4,00€
  
Jízda na tobogánech je možná po vložení smyků do čipového náramku v pokladně koupaliště. 
Po vyčerpání smyků, můžete smyky znovu doplnit. 
  
Nevyčerpanou částku ze smyků nelze vyúčtovat! 
 • Jízda na tobogánech je možná po vložení kreditu do čipového náramku. Po vyčerpání kreditu, kredit můžete znovu doplnit. Nevyčerpanou částku Vám vyúčtujeme v pokladně před výstupem přes turniket. Po výstupu přes turniket, nevypořádané kredity zakoupené na tobogany není možné vyúčtovat!
Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.