Termální lázně Maďarsko


Sárvár - Termální lázně Maďarsko  • V roce 2002 schválil nový, prvotřídní lázeňské a wellness Spa potřeby. Tolik lékařskéa zdravotní péči a rekreační služby nabízí návštěvníkům. A i když se jedná o velmi populární - a pro zdraví velmi důležité - nezapomeňte na tradiční přitažlivost Sárvár, lázeňský nebo voda, která se vztahuje a částečně na které se vztahuje bazény čekají na ty, kteří hledají uzdravení.

    Zvláštní funkce poskytují zdravotnické lázeňské hosty, rodiny, mladé lidi a děti pro dokonalou relaxaci a odpočinek.
  • Sárvár služby

  • Křišťálově čistá voda, velké, lehké relaxační prostory, sauna-world-exkluzivní (bezplavek oblasti), lázeňské a wellness služby jsou nabízeny v široké škále Sárvár Spa a Wellness Spa. Kvalitní vodou naplněný bazén a bazén a lázně bébipancsoló také zábavu pro celou rodinu. Děti (ve věku 3) volná hra nabízí kvalifikované školku.
  • Sárvár regenerace

  • Hojení a regenerace tradičních lázeňských služeb mohou hosté chtějí zvláštních ošetření uplatnit. Naše vysoce vyškolený revmatolog kontrolovat různé procedury šité na míru pro optimální sestavy. Bazénový komplex nabízí průběh rehabilitace, a niž by čekala, velmi levně, částečně financovaný TB.
 


Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.